SportNogometRoma slavila u gostima: Džeki 57 minuta i razbijena glava

Roma slavila u gostima: Džeki 57 minuta i razbijena glava

Ekipa Rome naših Edina Džeke i Miralema Pjanića večeras je gostovala kod novog člana Serie A, ekipe Frosinonea.

Očekivano vučica je opravdala ulogu velikog favortia i slavila rezultatom 2:0.

Igrala se 44. minuta kada je bek Rimljana Digne asistirao veznom fudbaleru gostiju Falqueu, a ovaj loptu smješta iza leđa Lealija. S vodstvom Rome otišlo se odmor, a u nastavku na konačnih 2:0 postavlja Iturbe golom u samom finišu meča.

Edin Džko je odigrao 57. minuta a u prvom poluvremenu je dobio u udarac uglavu, zbog čega je sve vrijeme igre nosio zavoj na glavi. Prilikom izlaska sa stadiona, napadač Rome je ispraćen ovacijama.