SportRemi Intera i Atalante, Džeko strijelac

Remi Intera i Atalante, Džeko strijelac

Fudbaleri Intera i Atalante odigrali su večeras u Milanu neriješeno 2:2, u utakmici šestog kola Serije A.

Inter je poveo u petom minutu golom Lautara Martineza, a Atalanta je preokrenula golovima Ruslana Malinovskog u 30. i Rafaela Toloija u 38. minutu.

Milanska ekipa izjednačila je u 71. minutu golom Edina Džeke, a zatim je njegov saigrač Federico Dimarco u 85. minutu promašio penal.

Fudbaler Atalante Roberto Piccoli postigao je gol u 88. minutu, ali je poslije upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Obje ekipe prekinule su niz od po dvije pobjede i ostvarile su po drugi remi u ligi. Inter zauzima treće mjesto na tabeli sa 14 bodova, Atalanta je peta sa 11 bodova.

Ranije je Milan kao gost pobijedio Speziju sa 2:1.