Lokalne TemeSportPrva liga FBiH: NK Bosna - HNK Orašje 1:0

Prva liga FBiH: NK Bosna – HNK Orašje 1:0

U prvom kolu nove sezone Prve lige FBiH nogometaši Bosne su savladali ekipu zorašja rezultatom 1:0. Tokom cijelog meča Bosna je bila apsolutno bolji tim na terenu i stvarala veliki broj prilika ali se na gol čekalo sve do 71.minute kada rezervista Čabaravdić nakon lijepe akcije Bosne pogađa mrežu Oštrakovića.

Treba reći da su objeke ekipe krajem prvog poluvremena ostale sa igračem manje jer je kod Bosne isključen Hajdarević a kod gostiju Živković.

Narednu utakmicu Bosna gostuje kod ekipe Travnika.