Lokalne TemeSaopćenjaPROVIS Graphic / Konkurs za posao na radno mjesto grafičara

PROVIS Graphic / Konkurs za posao na radno mjesto grafičara

Adresa i mjesto obavljanja posla Provis Graphic d.o.o Čekrekčije bb Visoko

GRAFIČAR / GRAFIČKI TEHNIČAR

Zaduženja i odgovornosti koja se očekuju:

Osobe koje se bave ovim zanimanjem, osim dobro razvijene psihomotorike, trebaju imati dobar vid na blizinu, moraju dobro poznavati boje i njihove nijanse, te različite oblike.
Potrebna je sposobnost brzog uočavanja i dobra ručna spretnost, spretnost prstiju, te dobra koncentracija.
Od grafičara se očekuje i odgovarajuća kulturna razina.
Kod grafičara koji vode i nadziru grafiku poželjne su organizacijske sposobnosti, te dobro komuniciranje sa ljudima.
Važna očekivanja su fleksibilnost i odlazak na teren radi montaže, mjerenja ili fotografisanja, te snalažljivost u različitim terenskim uslovima.

Radni
 uslovi:

Rad u grafičkoj industriji organizovan je nekada i serijski, a po potrebi i u smjenama.
Mjere zaštite na radu u odjelu za grafiku moraju se strogo poštovati!

Opis poslova

Grafičar je dužan da organizuje pojedine faze tehnološkog procesa u grafičkoj doradi,
Vodi i nadgleda pojedine faze tehnološkog procesa, prati i izvršava radne naloge, poštuje rokove, te kvalitetu i količinu proizvedenog,
Po potrebi obavlja korekciju u toku rada,
Pravi idejna rješenja i pripremu za štampu: billboarda, autografike, bannera, te pripremu za velike formate i sl.
Poznavanje rada na printerima i katerima velikog formata.

Potrebna znanja

Min. 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
Sistematičnost u radu,
Kreativnost i timski rad,
Izražene organizacijske i komunikacijske vještine,
Predanost, brzina, preciznost, dosljednost u radu,
Sposobnost rada pod pritiskom i poštovanje kratkih rokova,
Obavezno poznavanje rada na računaru u programima: Photoshop, CorelDraw I sl.
Vozačka dozvola B kategorije,
Profesionalnost i saradnički odnos prema kolegama poslovnim partnerima.

Kvalifikacije
( SSS/VSŠ/BSc/BSc Arr/VSS/MA )

Minimalno srednja stručna sprema ( IV stepen ).
Poželjni grafiči tehničari,
Grafički inženjeri, te
Ostali sa dobrom iskustvom u struci.

Firma Provis Graphic d.o.o Visoko postoji od 1997.g. Proizvodi svijetleće reklame sa odličnim referencama. 80% svojih proizvoda izvozi u zemlje Zapadne Evrope i USA.

U stabilnoj i perspektivnoj firmi Provis imate mogućnost stalnog zaposljenja, napredovanja, sticanja novih znanja, stimulativna primanja uz sistem nagrađivanja po učinku. Svojim uposlenicima nudimo učestvovanje na najizazovnijim projektima u svijetlećim reklamama sa vodećim svjetskim brendovima. Najbolje stručne edukacije, razvoj i znanja u oblasti svjetlećih reklama. Prijateljsko okruženje, uvažavanje i poštovanje, te zajedničko druženje.

K O N K U R S je otvoren do popunjenja radnog mjesta. Prijave možete uzeti na info pultu firme Provis u Čekrekčijama, svakim danom od 7:00 – 15:30h, osim vikenda, te iste dostaviti lično na istu adresu ili putem maila adisa.smajlovic@provis.ba. Kontakt: 032/460-512

Ako želite preuzeti tekst ili dio teksta čiji je autor Visoko.co.ba, dužni ste navesti naš portal kao izvor autorskog teksta! Isto se odnosi i na fotografije i video materijale čiji je autor portal Visoko.co.ba ili materijale koji su dati portalu na korištenje.

Član 14. Kodeksa za štampu i online medije BiH: Značajna upotreba ili reprodukcija materijala zaštićenog autorskim pravima zahtijeva izričitu dozvolu nositelja prava, osim ako dozvola nije navedena u samom materijalu.

NAJNOVIJE