Lokalne TemeSportPoraz nogometaša Bosne u Tešnju

Poraz nogometaša Bosne u Tešnju

Nije više neka vijest kada nogometaši Bosne izgube utakmicu, pa je tako i današnji poraz u Tešnju u rangu očekivanih. Tošk puno bolje stoji na tabeli i važili su za favorite, ali u prvom poluvremenu nije bilo golova. Nakon sat vremena igra je domaćin poveo golom Ivkovića. Šest minuta prije kraja je sve bilo riješeno jer je Mace povisio na 2:0, a do kraja je Bosna preko Cibre samo smanjila na 2:1. Nakon  ovog kola je Bosna usamljena na posljednjem mjestu sa samo deset osvojenih bodova i sve je jasnije da spasa neće biti.