SportDržavni TimPoraz Hoffenheima i remi Werdera: Bičakčić i Hajrović u početnim postavama

Poraz Hoffenheima i remi Werdera: Bičakčić i Hajrović u početnim postavama

U okviru današnjih utakmica 32. kola njemačke Bundeslige naši reprezentativci nisu okusili slast pobjede.

Tim Hoffenheima je gostovao kod Eintracht Frankfurta gdje su domaći nakon prvih 45 minuta igre imali prednost od 3:0.

U drugom poluvremenu tim iz Sinsheima je uspio smanjiti zaostatak na konačnih 3:1

Bh. reprezentativac Ermin Bičakčić je zamijenjen nakon prvog poluvremena kada je trener napravio trostruku izmjenu. Sejad Salihović nije ulazio u igru.

U redovima Werdera u početnoj postavi se ponovo našao Izet Hajrović. Njegov Werder je osvojio bod na gostovanju kod Hannovera rezultatom 1:1, a Hajrović je zamijenjen nakon poluvremena.

Dva kola prije kraja Werder ima minimalne šanse za plasman u Europsku ligu naredne sezone, dok za Hoffenheim slobodno možemo reći da se oprostio od šansi za plasman na europsku scenu.