Lokalne TemePobjeda reprezentacije BiH, Vladan Lončar postigao tri gola

Pobjeda reprezentacije BiH, Vladan Lončar postigao tri gola

U sklopu priprema rukometne reprezentacije Bosne i Hercegovine u Tešnju je odigrana revijalna utakmica između Reprezentacije Bosne i Hercegovine i Krivaje. Susret je odigran pred prepunom dvoranom KSC Tešanj, a bolji su bili reprezentativci Bosne i Hercegovine rezultatom 37:27 (20:13).

Od samog početka susreta reprezentacija Bosne i Hercegovine imala je rezultatsku prednost, koja je na kraju prvog dijela iznosila plus sedam, kod rezultata 20:13.

I u nastavku prednost je rasla do maksimalnih plus dvanaest u 48. minuti kod rezultata 30:18. Do kraja nije bilo značajnijih promjena, pa je susret okončan kod rezultata 37:27.

Bosna i Hercegovina – Krivaja 37:27 (20:13)

KSC Tešanj – 19.01.2023., Sudije: Grbić Dženan i Taletović Mirza, Delegat: Hasić Alija
Sedmerci: Bosna i Hercegovina 8/4, RK Krivaja 4/3, Isključenja: Bosna i Hercegovina (16 minuta), RK Krivaja (8 minuta)

Bosna i Hercegovina: Berin Brkić, Bekir Čordalija, Ahmed Čabaravdić, Nikša Petrović 4 gola, Milan Vukšić 4, Adi Klopić, Adnan Isaković, Vladan Lončar 3, Omer Mehmedović 1, Luka Knežević 3, Amir Muhović 2, Nedim Hadžić 3, Ensar Mehić, Ermin Ombaša 3, Haris Buljina, Vlado Draganić 3, Adi Mehmedčehajić 2, Luka Perić 6, Amar Kendić 4, Emir Suhonjić 1. Selektor: Irfan Smajlagić. Trener: Damir Doborac.

RK Krivaja: Ali-Muhamed Omerović, Bakir Hamurović, Ajdin Klis, Eldar Mehić 4, Edin Sinanović 3, Ammar Sušić, Adnan Husanović, Kerim Torlaković 1, Slavko Previšić 4, Faris Telalović 1, Almas Polić 1, Faris Čolaković 2, Sedžad Abdurahmanović 9, Elmas Avdić 2, Jasmin Hadžihasić. Trener: Ivan Divković.