Dubrovnik i Kicelj

Osmomartovske aktivnosti Planinarskog društva “Visočica”

Visočki planinari, ekspedicija koju je činilo 18 planinara, u nedjelju su posjetili Stari grad Dubrovnik i kotu Kicelj (1.104 metara nadmorske visine).

Ulogu vodiča imao je Damir Klepo, a kako je istakao “uz odličnu ekipu i prelijepo vrijeme uživanje se podrazumijevalo” i bitno je napomenuti da je svaku članicu obezbijeđen bio karanfil povodom Dana žena.

Ako želite preuzeti tekst ili dio teksta čiji je autor Visoko.co.ba, dužni ste navesti i postaviti link našeg portala kao izvor autorskog teksta! Isto se odnosi i na fotografije i video materijale čiji je autor portal Visoko.co.ba ili materijale koji su dati portalu na korištenje.

Član 14. Kodeksa za štampu i online medije BiH: Značajna upotreba ili reprodukcija materijala zaštićenog autorskim pravima zahtijeva izričitu dozvolu nositelja prava, osim ako dozvola nije navedena u samom materijalu.

VEZANE VIJESTI

Planinarsko društvo “Visočica”
Planinarsko društvo “Visočica”

Gradska uprava Visoko

NAJČITANIJE