29. kolo WWin lige BiH

Nastavljen crni niz Širokog Brijega, Rudar slavio na Pecari

Nogometaši Širokog Brijega, poraženi su i u trećem vezanom prvenstvenom susretu. Ovog puta bodove im je odnio Rudar koji je u petak na Pecari slavio s minimalnih 1:0.

Širokobriježani su tako u četvrtom vezanom prvenstvenom susretu ostali bez pobjede, nakon što su prije tridesetak dana na Pecari remizirali sa Željezničarom, a onda upisali dva gostujuća poraza, kod Radnika i Posušja.

U otvorenoj igri i jedni i drugi imali su svoje prilike, no mreže se na Pecari, u prvoj utakmici 29. kola WWin lige BiH, nisu tresle sve do 89. minute. Tada je Viktor Grbić probio desni bok, centrirao, a Tarik Ramić zabio iz velike blizine za važnu pobjedu Rudara u borbi za ostanak.

Na tabeli vodi Borac sa 68 bodova, Zrinjski ima 56, treće Sarajevo 46.

Slijede Velež (39), Široki Brijeg (37), Željezničar (33), Posušje (30), Posušje (30), Radnik (29), pretposljednji Rudar skupio je 26, a posljednja Sloga 24 boda.

FENA / sportskipuls.ba

Foto: FK Rudar

Ako želite preuzeti tekst ili dio teksta čiji je autor Visoko.co.ba, dužni ste navesti i postaviti link našeg portala kao izvor autorskog teksta! Isto se odnosi i na fotografije i video materijale čiji je autor portal Visoko.co.ba ili materijale koji su dati portalu na korištenje.

Član 14. Kodeksa za štampu i online medije BiH: Značajna upotreba ili reprodukcija materijala zaštićenog autorskim pravima zahtijeva izričitu dozvolu nositelja prava, osim ako dozvola nije navedena u samom materijalu.

VEZANE VIJESTI

NAJČITANIJE