Visočani

Nakon 50 dana zatočeništva u Maliju, Mario Kokoruš i Marin Petrović stigli u Sarajevo

Dolazak Visočana Marija Kokoruša i Marina Petrovića na sarajevski aerodrom
Dolazak Visočana Marija Kokoruša i Marina Petrovića na sarajevski aerodrom
Visočani Mario Kokoruš i Marin Petrović stigli su sinoć u Sarajevo nakon 50 dana zatočeništva u Maliju, potvrdila je supruga Marina Petrovića za Federalnu televiziju.

Oni su, zahvaljujući naporima Obavještajno-sigurnosne agencije Bosne i Hercegovine i drugih agencija, pušteni na slobodu nakon čega su prebačeni u glavni grad Bamako u ponedjeljak, a sinoć su uz pratnju OSA-e stigli na Sarajevski aerodrom.

federalna.ba / Visoko.co.ba

Foto: Klix.ba

Ako želite preuzeti tekst ili dio teksta čiji je autor Visoko.co.ba, dužni ste navesti i postaviti link našeg portala kao izvor autorskog teksta! Isto se odnosi i na fotografije i video materijale čiji je autor portal Visoko.co.ba ili materijale koji su dati portalu na korištenje.

Član 14. Kodeksa za štampu i online medije BiH: Značajna upotreba ili reprodukcija materijala zaštićenog autorskim pravima zahtijeva izričitu dozvolu nositelja prava, osim ako dozvola nije navedena u samom materijalu.

VEZANE VIJESTI

Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo
Mirza Avdić zaigrao u Mejdanu

Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo

Krajem decembra u Sarajevu

NAJČITANIJE