Lokalne TemeSportMohamed Amine Slimen, prvi internacionalac u dresu OFK "Visoko"

Mohamed Amine Slimen, prvi internacionalac u dresu OFK “Visoko”

Mohamed Amine Slimen novi je čuvar mreže OFK Visoko. Rođen je 17.07.1999. godine, a pokriva poziciju golmana. Prvi internacionalac u istroriji kluba dolazi iz ekipe Etoile sportive du Fahs (Tunis), a u karijeri je još nastupao za L'union sportive de Sidi Bou Ali (Tunis) i Etoile sportive du Hamem Sousse (Tunis). Mohameda Amine Slimena životni put odveo je u našu državu, a visočki klub bio je najbrži i najkonkretniji u borbi za njegov potpis.

Ako želite preuzeti tekst ili dio teksta čiji je autor Visoko.co.ba, dužni ste navesti i postaviti link našeg portala kao izvor autorskog teksta! Isto se odnosi i na fotografije i video materijale čiji je autor portal Visoko.co.ba ili materijale koji su dati portalu na korištenje.

Član 14. Kodeksa za štampu i online medije BiH: Značajna upotreba ili reprodukcija materijala zaštićenog autorskim pravima zahtijeva izričitu dozvolu nositelja prava, osim ako dozvola nije navedena u samom materijalu.

NAJNOVIJE