SportNogometLigue 1: Bastia i Nantes remizirali

Ligue 1: Bastia i Nantes remizirali

Prvo poluvrijeme proteklo je u dominaciji domaćih, ali nije bilo golova. U 69. minuti pogodak za Bastiju postiže Danić. Šest minuta poslije Oniangue je udvostručio vodstvo domaćih. Nadu da gosti mogu doći do remija vratio je Sala kada je u 78. minuti pogodio za 2:1.

Gosti su nastavili sa napadima, a to im se isplatilo u 90. minuti kada je Carlos pogodio za konačnih 2:2. Treba istaći da Nantes nije iskoristio jedanaesterac u 88. minuti.

Bastia je ostala na 19. poziciji sa 24 osvojena boda i čeka ih borba za opstanak, dok je Nantes na 11. mjestu sa 34 osvojena boda.