Konačni rezultati kandidata koji su osvojili mandate za Savjete mjesnih zajenica na području Grada Visoko, mandat 2021 – 2025. godina

Na OSMOJ. redovnoj sjednici Gradskog vijeća Visoko, koja je zakazana za 24. juni, vijećnici bi trebali potvrditi rezulatate izbora za Savjete mjesnih zajednica

Konačni rezultati kandidata koji su osvojili mandate za Savjete mjesnih zajenica na području Grada Visoko, mandat 2021 – 2025. godina

MZ ARNAUTOVIĆI

  1. Dervišević Mahir
  2. Muzaferija Emin
  3. Alijagić Mensur
  4. Babić Edin
  5. Semić Emir

MZ BUCI

  1. Bekrić Semir
  2. Baberović Elvis
  3. Smajić Mehemed
  4. Hajdarević Muamer
  5. Alihodžić Elmedin
  6. Džafić Salih
  7. Burko Nurija

MZ BULČIĆI

  1. Strukar Nijaz
  2. Sokolović Mehmed
  3. Kulić Esed
  4. Kulić Rusmir
  5. Sokolović Džemal

MZ BUZIĆ MAHALA

  1. Ohran Ramiz
  2. Muslija Midhat
  3. Hindija Halim
  4. Ohran Samir
  5. Muslić Midhat

MZ CENTAR

  1. Ašlama Vejsil
  2. Greda Edna
  3. Konjičanin Mensur
  4. Avdagić Abas
  5. Skopljak Senad
  6. Hakanović – Šahinović Rejhana
  7. Mostić Fadil

MZ ČEKREKČIJE

  1. Beganović Elvir
  2. Blažević Denis
  3. Pirija Arnes
  4. Salihović Anel

MZ DOBRINJE

  1. Daut Halim
  2. Jusić Samir
  3. Jusić Najil
  4. Kadrić Hanas
  5. Mehmedović Mustafa

MZ GODUŠA

  1. Babić Eniz
  2. Bulut Senahid
  3. Halilović Idriz
  4. Ahmić Nezir
  5. Bulut Zikrija
  6. Alihodžić Muhamed
  7. Babić Ibro

MZ GRAČANICA

  1. Trako Harun
  2. Lemeš Enes
  3. Lopo Kemal
  4. Hadžić Senahid
  5. Kovač Selma
  6. Smajlović Jakub
  7. Pandžić Jasmin
  8. Lemeš Benjamin
  9. Jolić Enijad

MZ KOLOŽIĆI

  1. Mušinbegović Alem
  2. Suša Haris
  3. Bajtarević Mustafa
  4. Suša Irfan
  5. Planinčić Nihad

MZ KRALUPI

  1. Džafić Elvis
  2. Sudžuka Šemsudin
  3. Zerdo Sejad
  4. Džafić Edin
  5. Sudžuka Edin
  6. Džafić Eldim
  7. Sudžuka Salko

MZ KULA BANJER

  1. Numanović Hamdija
  2. Šukrija Fikret
  3. Šukrija Fuad
  4. Kalić Mirsad
  5. Trnčić Besim

MZ LIJEŠEVA

  1. Džerzović Namir
  2. Ohran Azra
  3. Jusić Mugdin
  4. Čelebić Kemal
  5. Halać Adem

MZ MOŠTRE

  1. Dervišbegović Fikret
  2. Kaldžija Nedim
  3. Puščul Muzafer
  4. Softić Mensur
  5. Čovrk Salhudin
  6. Skeledžija Edin
  7. Čizmić Hasan
  8. Omanović Ismet
  9. Ajdinović Senad

MZ NOVO NASELJE

  1. Kubat Mustafa
  2. Manjgo Asim
  3. Mateša Mladen
  4. Džafić Esmir
  5. Skopljak Amila
  6. Alibegović Mirsad
  7. Genjac Dalila
  8. Handžić Kenan
  9. Seferović Mujo

MZ ORAŠAC

  1. Dervić Mustafa
  2. Dervić Izet
  3. Durić Kenan
  4. Hušić Amir
  5. Osmanbegović Behaija

MZ PODVINCI

  1. Zukan Sulejmen
  2. Fišek Emir
  3. Zukan Alen
  4. Hasić Nazif
  5. Fišek Sulejmen
  6. Velić Čamil
  7. Selimović Mirsad

MZ PORIJEČANI

  1. Salkić Mersad
  2. Šabanović Edin
  3. Genjac Amir
  4. Mujčinović Elvir
  5. Lepić Huso
  6. Genjac Dževad
  7. Ajdinović Džanel

MZ RADOVLJE

  1. Goralija Senad
  2. Valjevac Salko
  3. Mihaljević Tajib
  4. Nukić Mirsad
  5. Rizvić Haris
  6. Habeš Osman
  7. Suljić Elsedin

MZ ROSULJE

  1. Balta Amir
  2. Novokmet Mahir
  3. Sejdić Sead
  4. Burić Alen
  5. Karavelić Emin
  6. Hercegovac Emir
  7. Čehajić Almir
  8. Subotić Siniša
  9. Žiga Alil

MZ STARI GRAD

  1. Novokmet Mirza
  2. Ganić Šefkija
  3. Sejdić Fuad
  4. Hadžimehmedagić Mersad
  5. Marušić Almin
  6. Džafić Abedina
  7. Numanagić Suad
  8. Čelik Vedin
  9. Selmanović Edib

MZ TOPUZOVO POLJE

  1. Provalić Evelin
  2. Hodžić Haris
  3. Tabak Mirsad
  4. Karišik Suad
  5. Burko Sanin
  6. Oruč Sevleta
  7. Kajević Lejla

MZ TUŠNJIĆI

  1. Šabanović Mensur
  2. Karavdić Nermin
  3. Huseljić Adem
  4. Huseljić Nihad
  5. Dujmović Anto

MZ VRATNICA

  1. Kadrić Nermin
  2. Šehić Hamdija
  3. Garib Harun
  4. Šehić Enver
  5. Avdagić Ismet

MZ ZIMČA

  1. Čelebić Esmer
  2. Bukić Mirza
  3. Kovo Džafer
  4. Kapetanović Sehad
  5. Bekan Džemal
  6. Alibegović Amel
  7. Halilović Šefik

MZ ŽELJEZNIČKA STANICA

  1. Bakšić Alija
  2. Hodak Marinko
  3. Suljić Ismet
  4. Ahmiš Seid
  5. Šečerović Midhat

Visoko, 15.06.2021. godine