SportDržavni TimIzet Hajrović konkurisao za nastup u Primeri ali nije dobio priliku

Izet Hajrović konkurisao za nastup u Primeri ali nije dobio priliku

Ekipa Eibara u okviru 6. kola Primere na domaćem terenu ugostila je Celtu, a naš reprezentativac Izet Hajrović je po prvi put konkurisao za nastup u domaćem timu.

Celta je stigla na “Municipal de Ipurua” stadion nakon prethodno ostvarenog trijumfa nad Barcelonom rezultatom 4:1.

Eibar je iznenadio goste i poveo sa 1:0 već nakon 2 minute igre, a gol je postigao napadač Baston. Vodstvo je trajalo sve do 76. minute kada je Aspas postigao svoj četvrti ovosezonski gol u Primeri za konačnih 1:1.

Izet Hajrović je po prvi put konkurisao za nastup u timu Eibara, ali je nažalost susret presjedio na klupi za rezerve.

Nadamo se da će Hajrović već u narednoj utakmici upisati svoj debi u dresu Eibara.