SportDržavni TimHodžić sa dva gola nastavio golgeterski niz i najbolji je strijelac HNL-a

Hodžić sa dva gola nastavio golgeterski niz i najbolji je strijelac HNL-a

Nogometaši Dinama su danas u okviru 11. kola HNL-a ostvarili pobjedu nad ekipom Osijeka rezultatom 4:1, a dva gola za Dinamo postigao je naš mladi reprezentativac Armin Hodžić.

Hoždić je postigao svoj prvi gol u 12. minuti susreta za vodstvo od 1:0, te je u pet minuta prije kraja prvog poluvremena i zabio za vodstvo od 3:0.

Odigrao je svih 90 minuta na ovom meču, a u pobjedničkom timu nastupio je i juniorski reprezentativac BiH Amer Gojak koji je u igru ušao u 66. minuti meča.

Sa današnja dva gola Hodžić je izbio na vrh liste strijelaca HNL-a, te na svom kontu ima sedam postignutih ligaških golova.

Odlična forma za našeg mladog Zmaja koji odlično koristi šansu za dokazivanjem. U sedam ligaških nastupa za Dinamo postigao je isto toliko golova.

Zagrabačka momčad se nakon 11 odigranih kola nalazi na prvom mjestu sa  osvojena 23 boda.