Zukan Helez

Helez sa saradnicima svečano dočekao ministra odbrane Indonezije Syafrie Syamsuddina

Ministar odbrane Bosne i Hercegovine Zukan Helez, zajedno sa saradnicima, danas je u službenu posjetu primio ministra odbrane Republike Indonezije Syafrie Syamsuddina.

Syamsuddin je u sjedištu Ministarstva odbrane BiH svečano dočekan uz Počasnu jedinicu Oružanih snaga Bosne i Hercegovine.

Bit će održan zajednički sastanak delegacija dvaju ministarstava, a nakon togi su planirane izjave za medije.

Fena/Visoko.co.ba

Ako želite preuzeti tekst ili dio teksta čiji je autor Visoko.co.ba, dužni ste navesti i postaviti link našeg portala kao izvor autorskog teksta! Isto se odnosi i na fotografije i video materijale čiji je autor portal Visoko.co.ba ili materijale koji su dati portalu na korištenje.

Član 14. Kodeksa za štampu i online medije BiH: Značajna upotreba ili reprodukcija materijala zaštićenog autorskim pravima zahtijeva izričitu dozvolu nositelja prava, osim ako dozvola nije navedena u samom materijalu.

VEZANE VIJESTI

Helez s italijanskom ambasadoricom

Služba civilne zaštite

NAJČITANIJE