SportDržavni TimGolčina Anela Hadžića u derbiju Sturma i Salzburga

Golčina Anela Hadžića u derbiju Sturma i Salzburga

Sturm Graz poražen je na svom terenu od Salzburga rezultatom 2:3.

Naš Anel Hadžić odigrao je cijeli susret za domaćine i pri tome zabio eurogol.

Gosti su već od 3. minute vodili sa 0:1 autogolom Sturma, da bi u drugom poluvremenu već do 63. minute imali vodstvo od 0:3.

U 70. minuti Anel Hadžić maestralno pogađa na povratnu loptu Tadića, a Hadžićev asistent dodatno smanjuje vodstvo Salzburga na 2:3 dvije minute do kraja utakmice.

Ipak, snage za poravnanje rezultata Sturm Graz nije imao, pa Salzburg iz Štajerske nosi tri vrijedna boda.

Mladi reprezentativac Smail Prevljak bio je među rezervama Salzburga na ovom meču.