Lokalne TemeSport(FOTO) Rukomet: RK Bosna (Visoko) - RK Iskra (Bugojno) 31:27 (10:12)

(FOTO) Rukomet: RK Bosna (Visoko) – RK Iskra (Bugojno) 31:27 (10:12)

U okviru 9. kola Premijer lige BiH za rukometaše, u KSC “Mladost” u Visokom, domaći tim Bosne je savladao bugojansku Iskru sa 31:27. Skoro 45 minuta meča gosti su imali prednost, u pojedinim trenucima i sa 5 golova razlike, no nakon rezultata 22:19 za Iskru uz isključenje jednog igrača domaće ekipe, Bosna nošena fantastičnim navijanjem svojih navijača igra možda i najboljih 15 minuta u ovoj sezoni i serijom od 12:5 stiže do velike pobjede. Uslijedilo je veliko slavlje igrača i navijača na terenu i tribinama, što možete vidjeti i u fotogaleriji.