Lokalne Teme(FOTO) Fudbal: NK "Bosna" - NK "Mošćanica" 1:3 (0:0)

(FOTO) Fudbal: NK “Bosna” – NK “Mošćanica” 1:3 (0:0)

U prvom kolu drugog dijela prvenstva u Drugoj ligi FBiH grupa Centar, ekipa visočke Bosne je iznenađujuće poražena na domaćem terenu od ekipe Mošćanice. Nakon što je prvi dio meča završen bez golova, u drugom poluvremenu je gostujući tim potvrdio svoju konkretniju igru koju je imao tokom cijelog meča te slavio zasluženu pobjedu.

Ipak, Bosna je mogla možda i do povoljnijeg rezultata, jer je u 87. minuti, pri rezultatu 1:2 za goste, Vila promašio jedanaesterac za visočki tim, a samo par minuta nakon toga gosti su postigli i treći gol. Inače, jedini gol za Bosnu postigao je Salkanović.