SportDržavni TimErvin Zukanović propušta naredni meč Sampdorije

Ervin Zukanović propušta naredni meč Sampdorije

Ekipa Sampdorije je golom Ervina Zukanovića (28) u trećoj minuti sudijske nadoknade izbjegla poraz na gostovanju kod Lazija.

Heroj tima iz Genoe je postigao gol iz slobodnog udarca za konačnih 1:1, ali nažalost neće nastupiti u narednoj utakmici Sampdorije.

Zukanović je zaradio žuti karton u 24. minuti susreta protiv Lazija što mu je bio ukupno peti ovosezonski zbog čega je suspendovan na jednu utakmicu neigranja.

Sampdorija će u okviru narednog, 17. kola Serie A dočekati tim Palerma. Biće ovo ujedno posljednja ligaška utakmica za Sampdoriju u 2015. godini.

U prvoj utakmici u 2016. godini igraju žestoki gradski derbi protiv Genoe.