SportSkijanjeElvedina Muzaferija u St. Moritzu sutra sa startnim brojem 37

Elvedina Muzaferija u St. Moritzu sutra sa startnim brojem 37

Sutra je u švicarskom St. Moritzu na rasporedu treći spust za skijašice, a naša Elvedina Muzaferija ima startni broj 37.

Najbolja bh. skijašica je danas na drugome treningu zauzela 41. mjesto sa 5,03 sekundi lošijim vremenom od prvoplasirane Sofije Goggije.

Na prvome treningu Elvedina je zauzela 56. mjesto i spremna je sutra popraviti svoja vremena i pokušati osvojiti nove bodove u okviru Svjetskog kupa u alpskom skijanju.

Naša sjajna skijašica će i u subotu voziti utrku spusta, dok je u nedjelju na rasporedu superveleslalom.

Elvedina je obavila prve tri utrke u novoj sezoni u Kanadi, te je ostvarila solidne rezultate.

Start trećeg spusta u sezoni zakazan je za sutra u 10:30 sati na Eurosportu 1.