Lokalne TemeSportDruga liga FBiH: Remi Bosne za kraj sezone

Druga liga FBiH: Remi Bosne za kraj sezone

U posljednjem kolu Druge lige FBiH grupa Centar, fudbaleri Bosne su gostovali u Sarajevu, gdje su za protivnika imali ekipu Batona. Utakmica nije imala rezultatski značaj, a na kraju je završena rezultatom 1:1. Domaćini su već u drugoj minuti došli u prednost, strijelac je bio Alem Kulovac. Bosna je pred kraj poluvremena preko Tarika Hindije stigla do izjednačenja.

U nastavak meča Bosna je ušla sa 10 igrača, jer je na kraju prvih 45 minuta Ahmić zbog namjernog i nesportskog udaranja svog saigrača dobio crveni karton i samim tim završio svoju karijeru u NK Bosna.

U nastavku se rezultat nije mijenjao te je posljednji meč Bosne u ovoj sezoni završen bez pobjednika, a visočki tim je na kraju zauzeo peto mjesto. Treba istaći da je to napredak u odnosu na prošlu polusezonu, koju je Bosna završila sa deveta, dok isto tako treba dodati da je u ovom drugom dijelu sezone afirmisan mladi tim, koji je bio jedan od najmlađih u kompletnim ligama.