Lokalne TemeSportDruga liga FBiH: NK "Bosna" - NK "Stup" 3:4 (2:3)

Druga liga FBiH: NK “Bosna” – NK “Stup” 3:4 (2:3)

Nažalost, visočka Bosna je ponovo “prosula” bodove na domaćem terenu. Potpuno neočekivano ali zasluženo, sva tri boda iz Visokog nosi ekipa Stupa, koja je slavila pobjedu rezultatom 4:3. Gledaoci su u prvom poluvremenu mogli vidjeti čak pet golova, od kojih tri u mreži Bosne. U nastavku je Bosna odmah izjednačila, no Stup je ponovo zatresao mrežu Bosne za, ispostaviće se, konačni rezultat.

Strijelci za Bosnu bili su Hindija, Džafić i Čelebić, dok su za goste golove postigli Stanić (dva puta), Pašukan i Primorac.