Lokalne TemeSportDruga liga Centar: Remi Bosne i Usore

Druga liga Centar: Remi Bosne i Usore

U okviru 26. kola Druge lige NK “Bosna” je gostovao kod ekipe Usore. Domaćin je došao u prednost u 28. minuti kada je Ilić zatresao mrežu Bekana. Poluvrijeme je završilo sa prednošću od 1:0 za Usoru.

Dosta bolja igra Bosne na početku drugog poluvremena, ali bez pogotka. Usora je 56. minuti imala priliku da povisi na 2:0, ali je Bekan fenomenalno reagovao. Igrao se 59. minut kada je sjajno izveo korner Husnić, a Kurevija izjednačio rezutat. Ovo je bio prvijenac Kurevije u ovoj sezoni za visočki tim.

Kasnije dosta šansi na obje strane, a najveću je imala ekipa Usore, kada je njen igrač izašao jedan na jedan sa golmanom Bosne, ali Bekan je ponovo sjajno obranio. Visočki tim je u zadnjim sekundama imao priliku da dođe do pobjede, ali Salkanović je bio neprecizan.

U narednom kolu Bosna na svom terenu dočekuje ekipu Famosa iz Hrasnice.