Promotivna kampanja

VIDEO // Ćevabdžinica “Ihtijarević” u novoj i ljepšoj Čaršijskoj ulici

Ovdje možete pogledati video materijal koji označava početak nove promotivne kampanje moje ćevabdžinice koja je sada centralni objekat u novoj i ljepšoj Čaršijskoj ulici.

Vi ste mi dali povjerenje a ja sam se potrudio da istančam okus naših proizvoda i dodatno doradim recepturu da biste vi svijetla obraza mogli da dovedete bilo koga a da se ne osramotite.

 

Moj stav u vezi sa hranom je jednostavan – nema hrane da ne valja, ali uvijek može bolje. Zato idemo u nove pobjede jer vrijeme je da Visoko postavimo na mjesto koje kao prijedstolnica srednjovjekovne države zaslužuje.

Ćevabdžinica “Ihtijarević” / Visoko.co.ba

Ako želite preuzeti tekst ili dio teksta čiji je autor Visoko.co.ba, dužni ste navesti i postaviti link našeg portala kao izvor autorskog teksta! Isto se odnosi i na fotografije i video materijale čiji je autor portal Visoko.co.ba ili materijale koji su dati portalu na korištenje.

Član 14. Kodeksa za štampu i online medije BiH: Značajna upotreba ili reprodukcija materijala zaštićenog autorskim pravima zahtijeva izričitu dozvolu nositelja prava, osim ako dozvola nije navedena u samom materijalu.

VEZANE VIJESTI

NAJČITANIJE