SportDržavni TimČetvrta pobjeda odbojkašica u nizu

Četvrta pobjeda odbojkašica u nizu

Odbojkaške reprezentativke Bosne i Hercegovine ostvarile su četvrtu pobjedu u nizu.

Ovoga puta su pobijedile znatno slabiju reprezentaciju Norveške.

Fenomenalna prva dva seta uz konstantu dominaciju reprezentativki Bosne i Hercegovine, gdje nisu dale priliku odbojkašicama iz Norveške da dođu do 10 poena po setu.

Nakon 2 odlična seta, selektor Stevan Ljubičić je u trećem setu dao priliku svim igračicama, koje su na kraju opravdale ukazano povjerenje i osvojile treći set. Konačni rezultat nakon nešto više od sat vremena igre glasio je 3:0 u korist Bosne i Hercegovine.

Do kraja kvalifikacija ostala je još jedna utakmica, ponovno protiv Norveške, koja se također igra u dvorani „Goran Čengić“ u Sarajevu, večeras sa početkom u 20 sati.

Ulaz je ponovno slobodan. Pozivamo sve navijače da dođu u dvoranu i da zajedno sa našim odbojkašicama proslave plasman na Europsko prvenstvo. Ulaz je besplatan. Utakmicu je također moguće pratiti i uživo putem BHT1 i web stranice bhrt.ba.