SportNogometBosna savladala Natron u Maglaju

Bosna savladala Natron u Maglaju

Nogometaši Bosne su upisali vrijednu gostujuću pobjedu u okviru Druge lige Centar. Nakon domaćeg kiksa u prošlom kolu, Bosna je je u Maglaju uspjela savladati ekipu Natrona sa 2:0. Bosna je u prvom poluvremenu imala više od igre, ali visočki nogometaši nisu uspjeli zabiti gol, međutim, već na početku drugog dijela je Čabaravdić postigao gol za vodstvo, pa je do kraja bilo lakše, a desetak minuta prije kraja je konačnih 2:0 postavio Čiva, na asistenciju igrača utakmice Čabaravdića. U narednom kolu Bosna dočekuje Rudar iz Breze.