Bosna – Metalleghe BSI 1:5

Najefikasniji meč danas je odigran u Visokom gdje je Bosna bila nemoćna protiv Metalleghea, pa su gosti iz Jajca odnijeli sva tri boda sa 5:1 pobjedom. Zanimljivo da je Bosna i povela glom Armina Cibre, no onda rapsodija Jajčana.

Haračić je zabio za 1:1, a onda se u strijelce upisao i Danilović, potom Malbašić, Pljevljak i Jusufbašić.

Bosna – Metalleghe 1:5

NK Bosna: Sirćo, Alić, Džafić, Velić, Selimović, Šehić, Čiva, Pandžić, Agić, Bešić, Cibra.

NK Metalleghe BSI: Sušac, Rizvanović, Kremenović, Pljevljak, Malbašić, Jusufbašić, Tankuljić, Danilović, Haračić, Popović, Bešagić.

Razultati 26. kola Prve lige FBiH

Subota, 11.05.2019.

MOSTAR: Velež-Orašje 3:0

KAKANJ: Rudar-Vitez 1:1

ŽIVINICE: Slaven-Igman 1.o

BIHAĆ: Jedinstvo-Olimpik 1:2

ČAPLJINA: Čapljina-Zvijezda 2:0

VISOKO: Bosna-Metalleghe BSI 1:5

GRAČANICA: Bratstvo-Novi Travnik 3:2

Nedjelja, 12.05.2019. u 17:00 sati

TEŠANJ: Tošk-Goražde

TABELA
PRVA LIGA FEDERACIJE BIH
#KLUBUPNIB
1.FK Velež26204264
2.FK Olimpik26196163
3.NK TOŠK (-1)25124940
4.NK Zvijezda261241040
5.NK Bratstvo Gračanica261231139
6.HNK Orašje26107937
7.FK Rudar Kakanj261141137
8.FK Goražde (-1)251131136
9.NK Metalleghe BSI261061036
10.NK Jedinstvo261131236
11.FK Igman26961133
12.NK Vitez Vitez26961133
13.HNK Čapljina261031333
14.NK Slaven Živinice261021432
15.NK Novi Travnik26361715
16.NK Bosna Visoko26332012