Bosna je bila gost ekipi Krivaje, koja je u meč ušla kao favorit, no Bosna je uspjela sačuvati svoju mrežu i izvući bod sa ovog teškog gostovanja. Na kraju je bilo 0:0 i sigurno je da sa ovim rezultatom mogu mnogo više biti zadovoljni iz visočkog tima.
Kada je ekipa Liješeve u pitanju, ona je igrala protiv Nemile, a meč je završen rezultatom 2:2. Liješeva je povela golom Amara Mašića u 10. minuti, da bi Emrah Skopljak u 30. minuti izjednačio na 1:1. Pred kraj prvog dijela, tačnije u 42. minuti, Liješeva je ponovo preko Mašića došla do novog gola i prednosti 2:1. U nastavku je Nemila iz dosta sumnjivo dosuđenog jedanaesterca u 68. minuti uspjela doći do izjednačenja i ispostaviće se konačnih 2:2.
U narednom kolu u Visokom će biti odigran “gradski derbi” između Bosne i Liješeve, a lijepu poruku, odnosno poziv, uputili su igrač Bosne Eldar Jusufović i igrač Liješeve Ibrahim Osmanović i to iz Barcelone.
