SportKošarkaBorac nadigrao Igokeu

Borac nadigrao Igokeu

Nakon nedavnog poraza u Tuzli od Slobode, Igokea je izgubila drugi meč zaredom u Ligi 6 Prvenstva BiH za košarkaše. Borac je ekipu iz Laktaša savladao na svom parketu u Banjoj Luci rezultatom 69:62.

Domaćin je prvu četvrtinu dobio sa 23:11, ali Igokea se uspjela vratiti u susret te je vodila na početku zadnje dionice (50:52). No, u posljednjih šest minuta igre ponovo je nastupio period odlične partije Banjalučana, koji su na kraju ostvarili pobjedu.

U pobjedničkom sastavu su se istakli Diante Baldwin, Stefan Kenić i Joshua Cunningham (svi po 13 poena), dok su kod Igokee bolji od ostali bili Marko Jošilo, James Robinson i DeShawn Stephens (po 10).