SportNogometBorac i Široki Brijeg u osmini finala Kupa BiH

Borac i Široki Brijeg u osmini finala Kupa BiH

Banjalučki Borac i Široki Brijeg izborili su osminu finala nogometnog Kupa Bosne i Hercegovine.

U posljednjim ogledima šesnaestine finala Borac je u Hadžićima svladao domaći Radnik rezultatom 1:0, a strijelac jedinog pogotka bio je Stojan Vranješ u 26. minuti utakmice.

U Foči su se sastali domaća Sutjeska i Široki Brijeg, a prolaz dalje izborili su gosti, i to tek nakon kaznenih udaraca. Nakon 90 minuta igre bilo je 1:1, a na kraju ukupno 5:4 za Širokobriježane.

Ranije su osminu finala izborili Slavija, Velež, Zvijezda 09, GOŠK, Igman, Sarajevo, Posušje, Laktaši, Stupčanica, Sloga Doboj, Jedinstvo Bihać, Sloboda, Zrinjski i Tuzla City.

Utakmice osmine finala Kupa BiH otvorit će proljetni dio nogometne sezone, 10. i 11. veljače sljedeće godine.