SportDržavni TimBiH remizirala s R.Irskom u prvom susretu baraža za odlazak na EP

BiH remizirala s R.Irskom u prvom susretu baraža za odlazak na EP

Nogometna reprezentacija BiH nije uspjela savladati selekciju R.Irske u prvom susretu baraža za odlazak na EP. U prvom poluvremenu je naša reprezentacija bila bolji rival i stvorila je nekoliko lijepih prilika, ali gola nije bilo. U drugom poluvremenu se na stadion Bilino polje spustila magla i pokvarila ugođaj, te otežala igru i jednima i drugima, ali je opet naša reprezentacija bila bolja i konkretnija. Ipak, u 82.minuti hladan tuš za sve naše navijače i prodor Bradya pored Šunjića i vodstvo gostiju. Naši se nisu predavali i četiri minute nakon primljenog gola, Vranješ prolazi po desnoj strani i asistencija za Džeku koji pogađa za konačnih 1:1. Nije to rezultat koji smo priželjkivali, ali ništa još uvijek nije gotovo i odluka pada u revanšu koji se u ponedjeljak igra u Dublinu.