Mjesto i datum rođenja: Visoko, 20.8.1999.

Disciplina: Brzinske i tehničke discipline (veleslalom, Super G, spust, Alpska kombinacija)

Trener: Johanna Monica Pernilla Tikkanen

Najbolji ostvareni rezultati u 2021. godini:

18. mjesto, Svjetski kup Super G, St. Moritz 2021.

16. mjesto, Svjetsko prvenstvo alpska kombinacija, Italija; 2021.
25. mjesto, Svjetsko prvenstvo spust, Italija 2021.

Nastupala je na Zimskim olimpijskim igrama Pyeongchang 2018., u slalomu, superveleslalomu i veleslalomu.

Prva natjecateljica u povijesti Bosne i Hercegovine koja je nastupala na Svjetskom kupu u brzim disciplinama. Bilo je to u italijanskoj Cortini d'Ampezzo u disciplini spust, gdje je zauzela 45. i 46. mjesto.

U Kupu Evlurope najbolji plasman ostvarila je 16.2.2020. godine u švicarskoj Crans Montani, gdje je zauzela 10. mjesto u superveleslalomu.

15.2.2021. godine je ostvarila najbolji plasman od svih bh. natjecatelja na Svjetskom prvenstvu u alpskim disciplinama od osamostaljenja BiH, osvojivši 16. mjesto

Osvajanjem 29. mjesta u kombinaciji u Altenmartk-Zauchensseu u Austriji, postala je prva skijašica iz Bosne i Hercegovine koja je osvojila bodove.

Elvedina putuje sa A normom na Zimske olimpijske igre u Pekingu 2022.

Želimo joj dobro zdravlje i sreću na nastupu na XXIV Zimskim olimpijskim igrama u Pekingu.