SportNogometBaždar je nova devetka, Memić zadužio broj 15, Malić 23

Baždar je nova devetka, Memić zadužio broj 15, Malić 23

Nogometna reprezentacija BiH večeras gostuje selekciji Rumunije u prvoj utakmici kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2026. godine.

Utakmica na Nacionalnom stadionu u Bukureštu počinje u 20:45 sati po našem vremenu.

UEFA je već objavila listu prijavljenih igrača Rumunije i Bosne i Hercegovine.

Broj devet u našem timu je Samed Baždar. Amar Memić će nositi dres s brojem 15, dok je Arjan Malić odabrao broj 23.

Kompletnu listu prijavljenih igrača za večerašnji susret možete pogledati OVDJE.

sportskipuls.ba

IZVOR: SportskiPuls.ba


Ako želite preuzeti tekst ili dio teksta čiji je autor Visoko.co.ba, dužni ste navesti i postaviti link našeg portala kao izvor autorskog teksta! Isto se odnosi i na fotografije i video materijale čiji je autor portal Visoko.co.ba ili materijale koji su dati portalu na korištenje.

Član 14. Kodeksa za štampu i online medije BiH: Značajna upotreba ili reprodukcija materijala zaštićenog autorskim pravima zahtijeva izričitu dozvolu nositelja prava, osim ako dozvola nije navedena u samom materijalu.

NAJNOVIJE