SportBarcelona nakon produžetaka prošla u polufinale, Pjanić bez minutaže

Barcelona nakon produžetaka prošla u polufinale, Pjanić bez minutaže

Miralem Pjanić se nakon jednog starta vratio na klupu Barce, sa koje je odgledao cijeli večerašnji meč četvrtfinala Kupa kralja.

Bio je to fenomenalan duel Granade i Barce, a gosti su nakon produžetaka slavili 3:5 i prošli u polufinale.

Granada je dugo vodila 2:0 golovima Kenedyja i Soldada, a Barce se ispadanja spašava s dva gola u samom finišu meča.

Prvo je u 88. minuti mrežu domaćina tresao Griezmann, da bi tri minute poslije za 2:2 pogodio Alba.

U produžecima je nastavljena golijada, a Barca na kraju slavi sa 3:5. Pogađali su za Katalonce ponovo Griezmann i Alba, a jedan gol je dodao i De Jong. Jedini gol u produžecima za Granadu s penala je dao Fede.