SportNogometAntoine Griezmann donio tri boda Atletico Madridu u Granadi

Antoine Griezmann donio tri boda Atletico Madridu u Granadi

Gosti iz Madrida su dominirali tokom čitavog susreta, no odbrana domaćian na čelu sa golmanom Ochoom je uspješno odolijevala svim napadima sve do samog finiša meča.

U prvom poluvremenu Atletico je imao nekoliko prilika, no Simeoneovi igrači nisu uspjeli šutirati u okvir gola Granade.

Prvi put Ochoa je bio na ozbiljnom ispitu u 80. minuti kada je šutirao Carrasco, ali je Meksikanac sjajno intervenisao.

Ipak, šest minuta prije kraja meča Griezmann je uspio nakon Kokeovog centaršuta glavom matirati golmana Granade za konačnih 1:0.