Lokalne TemeSportAdnan Džafić strijelac u gostujućoj pobjedi MAS Taborsko kod FK Varnsdorfa

Adnan Džafić strijelac u gostujućoj pobjedi MAS Taborsko kod FK Varnsdorfa

Druga Češka liga stigla je do šestog kola. Ekipa MAS Taborsko našeg Adnana Džafića bila je na gostovanju kod FK Varnsdorfa i zabilježila pobjedu rezultatom 1:3. Bodove gostima donijeli su Ibrahim Traore golovima iz 50. i 90. minute, te Adnan Džafić koji je bio strijelac drugog gola u 70.minuti.

Nakon ovog šestog kola MAS Taborsko nalazi se na četvrtom mjestu sa 12 osvojenih bodova bez izgubljene utakmice uz tri pobjede i tri neriješena rezultata. Prvoplasirana je ekipa Sokolov sa 14 osvojenih bodova.