Rezultati 1. kola Druge lige FBiH – Centar



Jučer su odigrana četiri susreta 1. kolo Druge lige FBiH – Centar

Borac Jelah – Bosna V 1:0

Mošćanica – Krivaja 2:1

Žepče – Igman Ilidža 1:1

Famos Hrasnica – Ilijaš 2:0

Danas igraju:
Azot – Vis Simm Bau
Pobjeda Tešanjka – Moševac
SAŠK Napredak – Stupčanica Olovo
Natron – Usora

RASPORED

DRUGA LIGA FEDERACIJE BIH – CENTAR
1. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
18.08.19.17:30NK AzotNK Vis Simm – Bau– : –
18.08.19.17:30NK Pobjeda TešanjkaNK Moševac– : –
18.08.19.17:30NK SAŠK NapredakNK Stupčanica Olovo– : –
17.08.19.17:30FK Famos HrasnicaNK Ilijaš2 : 0
17.08.19.17:30NK ŽepčeFK Igman Ilidža1 : 1
18.08.19.17:30NK NatronNK Usora– : –
17.08.19.17:30FK Borac JelahNK Bosna Visoko1 : 0
17.08.19.17:30FK MošćanicaNK Krivaja2 : 1
2. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
25.08.19.17:00FK Igman IlidžaFK Mošćanica– : –
24.08.19.17:00FK Borac JelahNK Natron– : –
24.08.19.17:00NK KrivajaFK Famos Hrasnica– : –
25.08.19.17:00NK MoševacNK Azot– : –
25.08.19.17:00NK IlijašNK SAŠK Napredak– : –
25.08.19.17:00NK Stupčanica OlovoNK Pobjeda Tešanjka– : –
24.08.19.17:00NK Bosna VisokoNK Vis Simm – Bau– : –
25.08.19.17:00NK UsoraNK Žepče– : –
3. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
31.08.19.16:30FK MošćanicaNK Usora– : –
01.09.19.16:30NK Vis Simm – BauNK Moševac– : –
01.09.19.16:30NK NatronNK Bosna Visoko– : –
01.09.19.16:30NK Pobjeda TešanjkaNK Ilijaš– : –
31.08.19.16:30FK Famos HrasnicaFK Igman Ilidža– : –
01.09.19.16:30NK AzotNK Stupčanica Olovo– : –
01.09.19.16:30NK ŽepčeFK Borac Jelah– : –
01.09.19.16:30NK SAŠK NapredakNK Krivaja– : –
4. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
07.09.19.16:30NK UsoraFK Famos Hrasnica– : –
07.09.19.16:30NK IlijašNK Azot– : –
07.09.19.16:30NK NatronNK Žepče– : –
07.09.19.16:30NK KrivajaNK Pobjeda Tešanjka– : –
07.09.19.16:30FK Borac JelahFK Mošćanica– : –
07.09.19.16:30FK Igman IlidžaNK SAŠK Napredak– : –
07.09.19.16:30NK Stupčanica OlovoNK Vis Simm – Bau– : –
07.09.19.16:30NK Bosna VisokoNK Moševac– : –
5. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
14.09.19.16:30NK Pobjeda TešanjkaFK Igman Ilidža– : –
14.09.19.16:30NK AzotNK Krivaja– : –
14.09.19.16:30NK MoševacNK Stupčanica Olovo– : –
14.09.19.16:30NK ŽepčeNK Bosna Visoko– : –
14.09.19.16:30NK SAŠK NapredakNK Usora– : –
14.09.19.16:30NK Vis Simm – BauNK Ilijaš– : –
14.09.19.16:30FK MošćanicaNK Natron– : –
14.09.19.16:30FK Famos HrasnicaFK Borac Jelah– : –
6. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
21.09.19.15:30NK IlijašNK Moševac– : –
21.09.19.15:30NK NatronFK Famos Hrasnica– : –
21.09.19.15:30NK UsoraNK Pobjeda Tešanjka– : –
21.09.19.15:30FK Igman IlidžaNK Azot– : –
21.09.19.15:30NK KrivajaNK Vis Simm – Bau– : –
21.09.19.15:30FK Borac JelahNK SAŠK Napredak– : –
21.09.19.15:30NK Bosna VisokoNK Stupčanica Olovo– : –
21.09.19.15:30NK ŽepčeFK Mošćanica– : –
7. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
28.09.19.15:30NK MoševacNK Krivaja– : –
28.09.19.15:30NK Pobjeda TešanjkaFK Borac Jelah– : –
28.09.19.15:30NK AzotNK Usora– : –
28.09.19.15:30FK Famos HrasnicaNK Žepče– : –
28.09.19.15:30NK Stupčanica OlovoNK Ilijaš– : –
28.09.19.15:30NK SAŠK NapredakNK Natron– : –
28.09.19.15:30NK Vis Simm – BauFK Igman Ilidža– : –
28.09.19.15:30FK MošćanicaNK Bosna Visoko– : –
8. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
05.10.19.15:30NK KrivajaNK Stupčanica Olovo– : –
05.10.19.15:30NK UsoraNK Vis Simm – Bau– : –
05.10.19.15:30FK Borac JelahNK Azot– : –
05.10.19.15:30NK ŽepčeNK SAŠK Napredak– : –
05.10.19.15:30FK MošćanicaFK Famos Hrasnica– : –
05.10.19.15:30FK Igman IlidžaNK Moševac– : –
05.10.19.15:30NK NatronNK Pobjeda Tešanjka– : –
05.10.19.15:30NK Bosna VisokoNK Ilijaš– : –
9. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
13.10.19.15:00NK MoševacNK Usora– : –
13.10.19.15:00NK Stupčanica OlovoFK Igman Ilidža– : –
13.10.19.15:00FK Famos HrasnicaNK Bosna Visoko– : –
13.10.19.15:00NK Pobjeda TešanjkaNK Žepče– : –
13.10.19.15:00NK AzotNK Natron– : –
13.10.19.15:00NK IlijašNK Krivaja– : –
13.10.19.15:00NK SAŠK NapredakFK Mošćanica– : –
13.10.19.15:00NK Vis Simm – BauFK Borac Jelah– : –
10. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
16.10.19.15:00FK Borac JelahNK Moševac– : –
16.10.19.15:00FK MošćanicaNK Pobjeda Tešanjka– : –
16.10.19.15:00NK Bosna VisokoNK Krivaja– : –
16.10.19.15:00FK Igman IlidžaNK Ilijaš– : –
16.10.19.15:00NK UsoraNK Stupčanica Olovo– : –
16.10.19.15:00NK ŽepčeNK Azot– : –
16.10.19.15:00FK Famos HrasnicaNK SAŠK Napredak– : –
16.10.19.15:00NK NatronNK Vis Simm – Bau– : –
11. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
19.10.19.14:30NK KrivajaFK Igman Ilidža– : –
19.10.19.14:30NK IlijašNK Usora– : –
19.10.19.14:30NK SAŠK NapredakNK Bosna Visoko– : –
19.10.19.14:30NK AzotFK Mošćanica– : –
19.10.19.14:30NK Pobjeda TešanjkaFK Famos Hrasnica– : –
19.10.19.14:30NK MoševacNK Natron– : –
19.10.19.14:30NK Vis Simm – BauNK Žepče– : –
19.10.19.14:30NK Stupčanica OlovoFK Borac Jelah– : –
12. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
26.10.19.14:30FK Famos HrasnicaNK Azot– : –
26.10.19.14:30FK MošćanicaNK Vis Simm – Bau– : –
26.10.19.14:30FK Borac JelahNK Ilijaš– : –
26.10.19.14:30NK SAŠK NapredakNK Pobjeda Tešanjka– : –
26.10.19.14:30NK NatronNK Stupčanica Olovo– : –
26.10.19.14:30NK ŽepčeNK Moševac– : –
26.10.19.14:30NK UsoraNK Krivaja– : –
26.10.19.14:30NK Bosna VisokoFK Igman Ilidža– : –
13. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
02.11.19.13:30NK Stupčanica OlovoNK Žepče– : –
02.11.19.13:30NK IlijašNK Natron– : –
02.11.19.13:30NK Vis Simm – BauFK Famos Hrasnica– : –
02.11.19.13:30NK KrivajaFK Borac Jelah– : –
02.11.19.13:30NK Pobjeda TešanjkaNK Bosna Visoko– : –
02.11.19.13:30FK Igman IlidžaNK Usora– : –
02.11.19.13:30NK MoševacFK Mošćanica– : –
02.11.19.13:30NK AzotNK SAŠK Napredak– : –
14. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
09.11.19.13:00NK Pobjeda TešanjkaNK Azot– : –
09.11.19.13:00FK Famos HrasnicaNK Moševac– : –
09.11.19.13:00NK ŽepčeNK Ilijaš– : –
09.11.19.13:00NK SAŠK NapredakNK Vis Simm – Bau– : –
09.11.19.13:00FK MošćanicaNK Stupčanica Olovo– : –
09.11.19.13:00FK Borac JelahFK Igman Ilidža– : –
09.11.19.13:00NK NatronNK Krivaja– : –
09.11.19.13:00NK Bosna VisokoNK Usora– : –
15. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
16.11.19.13:00NK KrivajaNK Žepče– : –
16.11.19.13:00NK MoševacNK SAŠK Napredak– : –
16.11.19.13:00NK UsoraFK Borac Jelah– : –
16.11.19.13:00NK AzotNK Bosna Visoko– : –
16.11.19.13:00NK Vis Simm – BauNK Pobjeda Tešanjka– : –
16.11.19.13:00NK Stupčanica OlovoFK Famos Hrasnica– : –
16.11.19.13:00NK IlijašFK Mošćanica– : –
16.11.19.13:00FK Igman IlidžaNK Natron– : –
16. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK MoševacNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoNK SAŠK Napredak– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašFK Famos Hrasnica– : –
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaNK Žepče– : –
SlobodanSlobodanNK UsoraNK Natron– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanNK KrivajaFK Mošćanica– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauNK Azot– : –
17. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanFK MošćanicaFK Igman Ilidža– : –
SlobodanSlobodanNK NatronFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanFK Famos HrasnicaNK Krivaja– : –
SlobodanSlobodanNK AzotNK Moševac– : –
SlobodanSlobodanNK SAŠK NapredakNK Ilijaš– : –
SlobodanSlobodanNK Pobjeda TešanjkaNK Stupčanica Olovo– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauNK Bosna Visoko– : –
SlobodanSlobodanNK ŽepčeNK Usora– : –
18. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK UsoraFK Mošćanica– : –
SlobodanSlobodanNK MoševacNK Vis Simm – Bau– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoNK Natron– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaFK Famos Hrasnica– : –
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoNK Azot– : –
SlobodanSlobodanFK Borac JelahNK Žepče– : –
SlobodanSlobodanNK KrivajaNK SAŠK Napredak– : –
19. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanFK Famos HrasnicaNK Usora– : –
SlobodanSlobodanNK AzotNK Ilijaš– : –
SlobodanSlobodanNK ŽepčeNK Natron– : –
SlobodanSlobodanNK Pobjeda TešanjkaNK Krivaja– : –
SlobodanSlobodanFK MošćanicaFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanNK SAŠK NapredakFK Igman Ilidža– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauNK Stupčanica Olovo– : –
SlobodanSlobodanNK MoševacNK Bosna Visoko– : –
20. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanNK KrivajaNK Azot– : –
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoNK Moševac– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoNK Žepče– : –
SlobodanSlobodanNK UsoraNK SAŠK Napredak– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašNK Vis Simm – Bau– : –
SlobodanSlobodanNK NatronFK Mošćanica– : –
SlobodanSlobodanFK Borac JelahFK Famos Hrasnica– : –
21. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK MoševacNK Ilijaš– : –
SlobodanSlobodanFK Famos HrasnicaNK Natron– : –
SlobodanSlobodanNK Pobjeda TešanjkaNK Usora– : –
SlobodanSlobodanNK AzotFK Igman Ilidža– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauNK Krivaja– : –
SlobodanSlobodanNK SAŠK NapredakFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoNK Bosna Visoko– : –
SlobodanSlobodanFK MošćanicaNK Žepče– : –
22. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK KrivajaNK Moševac– : –
SlobodanSlobodanFK Borac JelahNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanNK UsoraNK Azot– : –
SlobodanSlobodanNK ŽepčeFK Famos Hrasnica– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašNK Stupčanica Olovo– : –
SlobodanSlobodanNK NatronNK SAŠK Napredak– : –
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaNK Vis Simm – Bau– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoFK Mošćanica– : –
23. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoNK Krivaja– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauNK Usora– : –
SlobodanSlobodanNK AzotFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanNK SAŠK NapredakNK Žepče– : –
SlobodanSlobodanFK Famos HrasnicaFK Mošćanica– : –
SlobodanSlobodanNK MoševacFK Igman Ilidža– : –
SlobodanSlobodanNK Pobjeda TešanjkaNK Natron– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašNK Bosna Visoko– : –
24. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK UsoraNK Moševac– : –
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaNK Stupčanica Olovo– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoFK Famos Hrasnica– : –
SlobodanSlobodanNK ŽepčeNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanNK NatronNK Azot– : –
SlobodanSlobodanNK KrivajaNK Ilijaš– : –
SlobodanSlobodanFK MošćanicaNK SAŠK Napredak– : –
SlobodanSlobodanFK Borac JelahNK Vis Simm – Bau– : –
25. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK MoševacFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanNK Pobjeda TešanjkaFK Mošćanica– : –
SlobodanSlobodanNK KrivajaNK Bosna Visoko– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašFK Igman Ilidža– : –
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoNK Usora– : –
SlobodanSlobodanNK AzotNK Žepče– : –
SlobodanSlobodanNK SAŠK NapredakFK Famos Hrasnica– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauNK Natron– : –
26. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaNK Krivaja– : –
SlobodanSlobodanNK UsoraNK Ilijaš– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoNK SAŠK Napredak– : –
SlobodanSlobodanFK MošćanicaNK Azot– : –
SlobodanSlobodanFK Famos HrasnicaNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanNK NatronNK Moševac– : –
SlobodanSlobodanNK ŽepčeNK Vis Simm – Bau– : –
SlobodanSlobodanFK Borac JelahNK Stupčanica Olovo– : –
27. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK AzotFK Famos Hrasnica– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauFK Mošćanica– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanNK Pobjeda TešanjkaNK SAŠK Napredak– : –
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoNK Natron– : –
SlobodanSlobodanNK MoševacNK Žepče– : –
SlobodanSlobodanNK KrivajaNK Usora– : –
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaNK Bosna Visoko– : –
28. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK ŽepčeNK Stupčanica Olovo– : –
SlobodanSlobodanNK NatronNK Ilijaš– : –
SlobodanSlobodanFK Famos HrasnicaNK Vis Simm – Bau– : –
SlobodanSlobodanFK Borac JelahNK Krivaja– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanNK UsoraFK Igman Ilidža– : –
SlobodanSlobodanFK MošćanicaNK Moševac– : –
SlobodanSlobodanNK SAŠK NapredakNK Azot– : –
29. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK AzotNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanNK MoševacFK Famos Hrasnica– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašNK Žepče– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauNK SAŠK Napredak– : –
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoFK Mošćanica– : –
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanNK KrivajaNK Natron– : –
SlobodanSlobodanNK UsoraNK Bosna Visoko– : –
30. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK SAŠK NapredakNK Moševac– : –
SlobodanSlobodanFK Borac JelahNK Usora– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoNK Azot– : –
SlobodanSlobodanNK Pobjeda TešanjkaNK Vis Simm – Bau– : –
SlobodanSlobodanFK Famos HrasnicaNK Stupčanica Olovo– : –
SlobodanSlobodanFK MošćanicaNK Ilijaš– : –
SlobodanSlobodanNK NatronFK Igman Ilidža– : –
SlobodanSlobodanNK ŽepčeNK Krivaja– : –