Čapljina – Bosna 5:2

Čapljina je pred svojim navijačima osigurala opstanak pobjedom nad Bosnom 5:2.

Domaći su već nakon prvog dijela imali 3:0 i bilo je jasno da će slaviti sigurnu pobjedu. Dva puta je mrežu gostiju pogodio Ahmed Hasinović te jednom Salko Jazvin. Jazvin u nastavku dodaje još jedan pogodak, a u listu strijelaca se upisao i Eldin Mustafić. Bosna do kraja sa dva pogotka Cibre smanjuje na 5:2.



Rezultati 30. kola Prve lige FBiH:

MOSTAR: Velež-Igman 4:2

VITEZ: Vitez-Goražde 1:2

ORAŠJE: Orašje-Olimpik 3:1

KAKANJ: Rudar-Zvijezda 3:2

ŽIVINICE: Slaven-Metalleghe BSI 6:0

TEŠANJ: Tošk-Novi Travnik 5:1

BIHAĆ: Jedinstvo-Bratstvo 1:0

ČAPLJINA: Čapljina-Bosna 5:2

TABELA
PRVA LIGA FEDERACIJE BIH
#KLUBUPNIB
1.FK Velež30244276
2.FK Olimpik30216369
3.NK TOŠK301361145
4.NK Zvijezda301351244
5.HNK Orašje301281044
6.FK Goražde (-1)291341243
7.FK Rudar Kakanj301341343
8.NK Jedinstvo301341343
9.NK Metalleghe BSI301261242
10.NK Bratstvo Gračanica301331442
11.HNK Čapljina301331442
12.NK Slaven Živinice301321541
13.FK Igman301171240
14.NK Vitez Vitez (-1)29961433
15.NK Novi Travnik30471919
16.NK Bosna Visoko30332412