Da li vas je stid i sram?

Bosna iz Visokog je u minuloj takmičarskoj sezoni pokazala da se “pita od govana” može praviti.

Cinizam, licemjerstvo, diletantizam – dno dna!

Ko se zajebava sa zdravom logikom u visočkom fudbalu? Koliko će politički subjekti ili politički lideri, a možda i “sponzori” te društveno-odgovorni pojedinci ignorisati razum i udovoljavati poltronima i diletantima koji su se domogli društvenih dobara.
NK Bosna je sportsko dobro svih građana “Grada Visokog”, a ne prćija sportskih antitalenata.
Dovoljno je pogledati statističke pokazatelje:

TABELA
PRVA LIGA FEDERACIJE BIH
#KLUBUPNIB
1.FK Velež29234273
2.FK Olimpik29216269
3.NK Zvijezda291351144
4.FK Goražde291341243
5.NK Metalleghe BSI291261142
6.NK Bratstvo Gračanica291331342
7.NK TOŠK291261142
8.HNK Orašje291181041
9.FK Igman291171140
10.FK Rudar Kakanj291241340
11.NK Jedinstvo291241340
12.HNK Čapljina291231439
13.NK Slaven Živinice291221538
14.NK Vitez Vitez29961433
15.NK Novi Travnik29471819
16.NK Bosna Visoko29332312
KOLODATUMDOMAĆINGOSTREZ
1. 11.08.18.NK JedinstvoNK Bosna Visoko1 : 0
2. 18.08.18.NK Bosna VisokoNK TOŠK1 : 0
3. 25.08.18.NK Slaven ŽiviniceNK Bosna Visoko1 : 0
4. 01.09.18.NK Bosna VisokoFK Rudar Kakanj1 : 2
5. 09.09.18.HNK OrašjeNK Bosna Visoko3 : 0
6. 15.09.18.NK Bosna VisokoNK Vitez Vitez0 : 1
7. 22.09.18.FK IgmanNK Bosna Visoko3 : 0
8. 29.09.18.NK Bosna VisokoFK Goražde0 : 1
9. 06.10.18.FK OlimpikNK Bosna Visoko2 : 0
10. 13.10.18.NK Bosna VisokoNK Zvijezda1 : 0
11. 20.10.18.NK Metalleghe BSINK Bosna Visoko2 : 1
12. 27.10.18.NK Bosna VisokoNK Novi Travnik1 : 0
13. 03.11.18.NK Bratstvo GračanicaNK Bosna Visoko4 : 0
14. 10.11.18.FK VeležNK Bosna Visoko5 : 1
15. 17.11.18.NK Bosna VisokoHNK Čapljina1 : 4
16. 02.03.19.NK Bosna VisokoNK Jedinstvo0 : 0
17. 10.03.19.NK TOŠKNK Bosna Visoko2 : 1
18. 16.03.19.NK Bosna VisokoNK Slaven Živinice1 : 1
19. 24.03.19.FK Rudar KakanjNK Bosna Visoko2 : 2
20. 30.03.19.NK Bosna VisokoHNK Orašje0 : 1
21. 06.04.19.NK Vitez VitezNK Bosna Visoko2 : 0
22. 13.04.19.NK Bosna VisokoFK Igman0 : 2
23. 20.04.19.FK GoraždeNK Bosna Visoko4 : 0
24. 27.04.19.NK Bosna VisokoFK Olimpik1 : 2
25. 04.05.19.NK ZvijezdaNK Bosna Visoko6 : 0
26. 11.05.19.NK Bosna VisokoNK Metalleghe BSI1 : 5
27. 18.05.19.NK Novi TravnikNK Bosna Visoko1 : 0
28. 22.05.19.NK Bosna VisokoNK Bratstvo Gračanica1 : 4
29. 25.05.19.NK Bosna VisokoFK Velež0 : 2
30.01.06.19.HNK ČapljinaNK Bosna Visoko– : –
KOLODATUMDOMAĆINGOSTREZ
1. 19.09.18.NK Bosna VisokoNK GOŠK1 : 2
TAKMIČENJESEZONAPOZUPNIŽKCKGOL+GOL-GR
Prva liga Federacije BiH2018/2019162933236531463-49
Kup BiH2018/201910012112-1
TAKMIČENJESEZONAPOZUPNIŽKCKGOL+GOL-GR
Prva liga Federacije BiH2017/2018103010713004249-7
Prva liga Federacije BiH2016/20172301551000403010
Prva liga Federacije BiH2015/20164301521300473611
Prva liga Federacije BiH2012/201313289613002835-7
Prva liga Federacije BiH2010/2011133012513003944-5
Prva liga Federacije BiH2009/2010528132130047416
Prva liga Federacije BiH2008/20093301541100482622
Prva liga Federacije BiH2007/20081130134130041392
Prva liga Federacije BiH2006/2007103013215003542-7
Prva liga Federacije BiH2005/2006430144120039381
Prva liga Federacije BiH2004/2005133011415002738-11
Premijer liga BiH2002/20033841330028107-79
Premijer liga BiH2001/20023011613003348-15
Premijer liga BiH1999/20003010614003436-2
Premijer liga BiH1998/1999301821000502129
Premijer liga BiH1997/199830193800552827
Premijer liga BiH1996/199730166800602931
UKUPNO  51421869227006936876