8. međunarodni turnir u ritmičkoj gimnastici “Visoko 2018”

U subotu 13.10. je održan 8. međunarodni turnir u ritmičkoj gimnastici “Visoko 2018” u organizaciji kluba ritmičke gimnastike “Visoko”.

Na turniru je učestvovalo 16 klubova iz 7 zemalja.

Klubovi učesnici su:

1. SSHOR “Akademia” – Rusija

2. “Örnsköldsviks gymnastik klubb” – Švedska

3. ” Axis”- Moldavija

4. “State Nouhad Naufal” – Libanon

5. KRG “Ritmika” – Novi Sad, Srbija

6. KRG “Gracija”- Užice , Srbija

7. KRG “Budva”- Budva, Crna Gora

8. KRSG “Sloboda ” – Tuzla, BiH

9. KRG “Arabesque” – Sarajevo, BiH

10. KRG “Bosnagym” – Sarajevo, BiH

11. KRG “Željezničar” – Sarajevo, BiH

12. KRG “Takt” – Sarajevo, BiH

13. KRG “Viktorija” – Sarajevo, BiH

14. KRG “Hana” – Semizovac, BiH

15. KRG “Pirueta” – Visoko, BiH

16. KRG “Visoko” – Visoko, BiH

Čast i zadovoljstvo nam je što je Visoko 8.put po redu domaćin međunarodnog turnira u ritmičkoj gimnastici, želja nam je popularizirati ovaj predivni sport u našem gradu, općini i državi. Zahvaljujemo se svim klubovima na učešću ali i svima onima koji su ovaj turnir učinili ljepšim i boljim . KRG “Visoko ” se ovim putem javno zahvaljuje svim sponzorima koji su na bilo koji način doprinijeli u organizaciji ovog turnira.

Rezultati KRG “VISOKO” su sljedeći:

A program:

1. Sajra Salčinović 2011= 2.mjesto ukupni plasmam, 1.mjesto bez rekvizita, 2.mjesto obruč

2. Arnela Bećković 2009 = 1.mjesto ukupni plasman, 1.mjesto bez rekvizita, 1.mjesto vijača

3. Emina Hasanspahić 2008 = 5.mjesto ukupni plasman, 4.mjesto bez rekvizita, 2.mjesto obruč

4. Amira Džafić 2008 = 3.mjesto ukupni plasman, 5.mjesto bez rekvizita, 1.mjesto vijača

B program:

1. Sajra Smajlović 2010 = 1.mjesto bez rekvizita

2. Emina Omanović = 2.mjesto bez rekvizita

3. Adna Prija 2008 = 3.mjesto bez rekvizita

4. Iman Velić 2007 = 1.mjesto vijača

5. Emina Džuđo 2007 = 1.mjesto obruč

6. Nadina Lopo 2006 = 2.mjesto lopta, 3.mjesto obruč

7. Lamija Imamagić 2005 = 1.mjesto vijača, 2.mjesto lopta Bligh program:

1. Emina Tatar 2010 = 2.mjesto bez rekvizita

2. Amna Bećković 2010 = 3.mjesto bez rekvizita

3. Ajla Aždajić 2008 = 7.mjesto bez rekvizita

4. Merjem Mataradžija 2006 = 2.mjesto obruč

Grupne vježbe rezultati:

1 . Grupna vježba 2011-2010 2.mjesto i srebrene medalje

2. Grupna vježba 2009-2008 2.mjesto i srebrene medalje

3. Grupna vježba 2007-2006-2005 2.mjesto i srebrene medalje