200 prehrambenih paketa podijeljeno socijalno ugroženim osobama

PODIJELJENO 200 PREHRAMBENIH PAKETA SOCIJALNO UGROŽENIM OSOBAMA SA PODRUČJA OPĆINE VISOKO

Općina Visoko u saradnji sa direktorom Ureda Lige muslimanskog svijeta u BiH, g. Abdullahom Qarijem, ujedno i nadzornikom Kulturnog centra princeze Dževhere Bugojno, danas je organizovala humanitarnu akciju podjele paketa za socijalno ugrožene osobe sa područja općine Visoko. Ured Lige muslimanskog svijeta u Sarajevu je jedna od institucija koja podliježe upravi čije je sjedište u Kraljevini Saudijskoj Arabiji.

Radi se o programu istoimenog Ureda koji se implementira svake godine u mjesecu Ramazanu, a ovoga puta je realizovan u saradnji sa Općinom Visoko. Danas je podijeljeno 200 prehrambenih paketa siromašnim i socijalno ugroženim kategorijama stanovništva  naše općine.

Paketi su podijeljeni u Kulturnom centru „Altindağ“ Visoko, a prepuna sala  govori o broju onih kojima je humanitarna pomoć prijeko potrebna.

Ovakve i slične aktivnosti su neophodne za naše društvo, jer postoji veliki broj građana koji ne mogu priuštiti osnovne životne namirnice.

Press Općine Visoko

VIŠE FOTOGRAFIJA KLIKOM OVDJE