KRG “Visoko”: 15. međunarodni turnir “Suada Dilberović”

Klub ritmičke gimnastike “Visoko” zablistao na 15. međunarodnom turniru “Suada Dilberović” koji je održan u subotu u novoizgrađenoj sportskoj dvorani “Grbavica” na kojem jeučestvovalo preko 200 djevojčica iz Hrvatske,Crne Gore i Bosne i Hercegovine. KRG “VISOKO” se predstavio sa 25 djevojčica koje su bile raspoređene u nacionalnom programu i takmičarskom dijelu. Trenerice KRG “Visoko” ističu da su jako zadovoljne rezultatima svojih djevojčica te da im je ovo bila priprema i selekcija za predstojeći turnir “VISOKO 2017”. Navedeni turnir će se održati 6.5.2017. u KSC”Mladost” i KRG “Visoko” kao domaćini pozivaju sve ljubitelje i poznavaoce ovog sporta da im se pridruže i vide čari ovog lijepog ženskog sporta.
Rezultati su sljedeći:
** NACIONALNI PROGRAM **
2011. godište
Sajra Salčinović 1.mjesto
2010. godište
Amina Vračo 1.mjesto
Azra Vračo 1.mjesto
2008. godište
Adna Pirija 1.mjesto
Ajla Aždajić 2.mjesto
Lamija Manjgo 3.mjesto
2007. godište
Hadžera Čehić 2.mjesto
Anida Masnopita 1.mjesto
Sara Jazić 3.mjesto
2006. godište
Emra Murtić 2.mjesto
2004.godište
Nejra Džaferagić 2.mjesto

** TAKMIČARSKI PROGRAM **

2010. godište
Emina Omanović 1.mjesto i zlatna medalja;
Amna Bečković 1.mjesto i zlatna medalja;

2009. godište
Arnela Bečković 1.mjesto i zlatna medalja;

2008. godište
Berna Šerak 1.mjesto i zlatna medalja;
Emina Hasanspahić 2.mjesto i srebrena medalja;
Belma Eylem Babić 1.mjesto i zlatna medalja (rekvizit lopta) i 2.mjesto i srebrena medalja (vježba bez rekvizita);
Amira Džafić 3.mjesto i bronzena medalja (rekvizit obruč) i 3.mjesto i bronzena medalja (vježba bez rekvizita);

2007. godište
Iman Velić 1.mjesto i zlatna medalja (vježba bez rekvizita) i 2.mjesto i srebrena medalja (rekvizit lopta)
Emina Džuđo 3.mjesto

2006. godište
Ajša Matoruga 2.mjesto i srebrena medalja (rekvizit obruč) i 3.mjesto i bronzena medalja (vježba bez rekvizita);
Nadina Lopo 3.mjesto i bronzena medalja (rekvizit obruč) i 4.mjesto (vježba bez rekvizita);

2005. godište
Lamija Imamagić 1.mjesto i zlatna medalja (rekvizit vijača);

2004. godište
Esma Hasanspahić 1.mjesto i zlatna medalja (rekvizit obruč)

2001. godište
Hana Lendžer 2.mjesto i srebrena medalja (rekvizit obruč) i 2.mjesto i srebrena medalja (rekvizit čunjevi);** NACIONALNI PROGRAM **
2011. godište
Sajra Salčinović 1.mjesto
2010. godište
Amina Vračo 1.mjesto
Azra Vračo 1.mjesto
2008. godište
Adna Pirija 1.mjesto
Ajla Aždajić 2.mjesto
Lamija Manjgo 3.mjesto
2007. godište
Hadžera Čehić 2.mjesto
Anida Masnopita 1.mjesto
Sara Jazić 3.mjesto
2006. godište
Emra Murtić 2.mjesto
2004.godište
Nejra Džaferagić 2.mjesto

** TAKMIČARSKI PROGRAM **

2010. godište
Emina Omanović 1.mjesto i zlatna medalja;
Amna Bečković 1.mjesto i zlatna medalja;

2009. godište
Arnela Bečković 1.mjesto i zlatna medalja;

2008. godište
Berna Šerak 1.mjesto i zlatna medalja;
Emina Hasanspahić 2.mjesto i srebrena medalja;
Belma Eylem Babić 1.mjesto i zlatna medalja (rekvizit lopta) i 2.mjesto i srebrena medalja (vježba bez rekvizita);
Amira Džafić 3.mjesto i bronzena medalja (rekvizit obruč) i 3.mjesto i bronzena medalja (vježba bez rekvizita);

2007. godište
Iman Velić 1.mjesto i zlatna medalja (vježba bez rekvizita) i 2.mjesto i srebrena medalja (rekvizit lopta)
Emina Džuđo 3.mjesto

2006. godište
Ajša Matoruga 2.mjesto i srebrena medalja (rekvizit obruč) i 3.mjesto i bronzena medalja (vježba bez rekvizita);
Nadina Lopo 3.mjesto i bronzena medalja (rekvizit obruč) i 4.mjesto (vježba bez rekvizita);

2005. godište
Lamija Imamagić 1.mjesto i zlatna medalja (rekvizit vijača);

2004. godište
Esma Hasanspahić 1.mjesto i zlatna medalja (rekvizit obruč)

2001. godište
Hana Lendžer 2.mjesto i srebrena medalja (rekvizit obruč) i 2.mjesto i srebrena medalja (rekvizit čunjevi);